Zlew granitowy Kuchenny

Granitowe zlewozmywaki kuchenne DARFOR to oferta dla każdego wymagającego klienta. Od ponad 20 lat zajmujemy się ich produkcją i każdy nasz zlew kuchenny jest dopracowany do perfekcji, by spełnić wszystkie Państwa oczekiwania – także te cenowe!

  • Zlewozmywaki granitowe i umywalki dolomitowe – nowy, coraz bardziej popularny trend w urządzaniu kuchni i łazienek
  • Zlew granitowy to inwestycja na wiele lat gdyż charakteryzuje się ogromną wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia
  • Umywalka dolomitowa wzbogaci wizualnie łazienkę dzięki szerokiej gamie kształtów i kolorów

Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały – 20% żywice poliestrowo-akrylowe 80% kruszywo granitowe. To powoduje, że nasz zlew granitowy jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, w tym na rysy i uderzenia, jest także odporny na wysokie temperatury oraz szok termiczny, nie ma ponadto problemów z przebarwieniami, na przykład od kawy, herbaty czy marchewki, które są tak powszechne w kuchni.

Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe

W naszym asortymencie dostępne są różnego rodzaju zlewozmywaki o nowoczesnym designie – np. zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DG010, zlewozmywak 1,5 komory, zlewozmywak dwukomorowy. Modele te są dostępne w różnych kształtach do wyboru, także z ociekaczami, np. zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem DG002. Do dyspozycji są także różnego rodzaju kolory – biały, czarny, popiel, jasny beż, brązowo-czarny, dlatego na pewno znajdą Państwo odpowiedni zlew do swojej kuchni.

dg013__04_zlewozmywak_dwukomorowy  dg014__07_zlewozmywak_jednokomorowy

Jako doświadczony producent zlewozmywaków granitowych wiemy, jak ważna jest jakość, dlatego na nasze produkty udzielamy 10-letniej gwarancji. Są one również całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Umywalki łazienkowe dolomitowe

Efektowne umywalki dolomitowe powstające z konglomeratów węglanów wapnia, magnezu, mączek kwarcowych oraz żywic to atrakcyjna alternatywa dla umywalek ceramicznych. W naszej firmie DARFOR mogą zakupić je Państwo w kilku interesujących wzorach jako nablatowe i wpuszczane w blat.

umywalka_dolomitowa_01_01

Główną zaletą umywalek dolomitowych jest ich forma – umywalka tego rodzaju ma ostre i wyraziste linie, których nie można uzyskać niskim kosztem z użyciem ceramiki. Również zaletą umywalek z konglomeratów dolomitowych jest ich trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, zmianę koloru przez promieniowanie UV, a także na większość przebarwień. W przypadku, gdy na umywalce pojawią się widoczne zarysowania, można je wypolerować. Również są one bardzo łatwe do utrzymania w czystości z użyciem ogólnodostępnych środków, dlatego mają Państwo pewność jej pełnej higieniczności.

Darfor – zlewozmywaki granitowe i umywalki dolomitowe

TOP