Zlewozmywak dwukomorowy DARFOR

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty zlewozmywaków dwukomorowych dostępnych w naszym sklepie DANFORF. Jesteśmy na rynku od 20 lat co przekłada się na duże doświadczenie w dziedzinie i w pracy z klientem, jak i fenomenalną jakością naszych produktów.

Każdy zlewozmywak dwukomorowy produkowany jest z myślą o spełnianiu wszystkich wytycznych Atestu Państwowego zakładu higieny HK/W/0795/01/2007 oraz deklaracji zgodności z PN-EN 13310:2005 są bardzo bezpieczne w codziennym i intensywnym użytkowaniu.

Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem DG002

W czasie produkcji zlewozmywaków dwukomorowych używamy bezkonkurencyjnej gatunkowo mieszanki roztartych minerałów i żywic poliestrowo-akrylowych o doskonałych oraz świetnych właściwościach technicznych. W 20% składa się z żywic poliestrowo-akrylowych, a w pozostałych 80% z kruszywa granitowego.

 

10 lat gwarancji na nasze zlewozmywaki

W dodatku korzystamy z profesjonalnych narzędzi, a cały proces produkcji odbywa się w całości na terenie kraju. Oznacza to, że kupując zlewozmywaki dwukomorowe wspomagają Państwo polskich przedsiębiorców i producentów. Co ważniejsze gwarantujemy 10 lat gwarancji, wszystko po to aby mieli Państwo pewność genialnego zakupu, doskonałego produktu.

 

Wszystkie powyższe cechy wpływają na dużą odporność na:

  • uderzenia,
  • zarysowania,
  • wysokie temperatury,
  • szok termiczny, a także przebarwienia w wyniku codziennego użytkowania zlewozmywaka dwukomorowego.

Dzięki temu Państwa kuchnia będzie się prezentować ładnie i stylowo przez wiele lat.

Bogaty asortyment zlewozmywaków dwukomorowych

Nasz asortyment jest bogaty w różnorodne modele zlewozmywaków dwukomorowych i nie tylko. Posiadają one wpadające w oko wzory, różnorodne wymiary, kolory oraz kształty. Atrakcyjną ofertę dopełniają korzystne ceny.

Co ważniejsze ciągle sprawdzamy potrzeby naszych klientów, by móc zawsze dopasować naszą aktualną ofertę, która spełnia ich wygórowane wymagania i oczekiwania. Fenomenalną jakość i profesjonalność w kontaktach z klientem potwierdza otrzymanie certyfikatu uczciwości oraz zadowolenie naszych kontrahentów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi produktami producenta zmywaków granitowych:

TOP