Oferta produktowa firmy DARFOR

Zlewozmywaki granitowe i umywalki dolomitowe

Nasza specjalność w DARFOR to najwyższej jakości zlewozmywaki kuchenne i umywalki łazienkowe, a także wanny i brodziki. Są to sanitariaty, które powstają ze starannie dobranych kruszyw łączonych z żywicami poliestrowo-akrylowymi, co powoduje, że wyróżniają się tak dobrymi parametrami technicznymi. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym uderzenia, zarysowania, również na przebarwienia oraz na wysokie temperatury i szok termiczny. To powoduje, że nasze produkty to wybór na lata!

 

Zlewozmywaki granitowe jednokomorowe i dwukomorowe

W kategorii zlewozmywaków oferujemy Państwu modele z konglomeratów granitowych (20% żywice poliestrowo-akrylowe 80% kruszywo granitowe). Dostępne są u nas: zlewozmywak jednokomorowy, zlewozmywak dwukomorowy, zlew 1,5 komory, także oferujemy modele z ociekaczami. Atrakcyjne wzornictwo i stylowe półmatowe wykończenie naszych artykułów powodują, że to sprawdzony wybór. Każdy zlew granitowy jest ponadto dostępny w szerokiej gamie kolorów.

 

Umywalki dolomitowe

Polecamy również nasze umywalki dolomitowe – powstają one z konglomeratów węglanów wapnia, magnezu, mączek kwarcowych oraz żywic. Ich parametry fizyczne i chemiczne podobne są do naturalnego granitu – są one odporne na uszkodzenia, połyskujące, także są bardzo łatwe do utrzymania w czystości i higieniczne. W naszym asortymencie umywalki dolomitowe są dostępne w kilku interesujących wariantach – nablatowe i wpuszczane w blat.

 

Najwyższa jakość i atrakcyjne ceny

Jako polski producent zlewozmywaków granitowych i umywalek dolomitowych zapewniamy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny naszych artykułów sanitarnych. W połączeniu z ich wysoką jakością to korzystny wybór dla każdego, kto urządza kuchnię i łazienkę i nie chce przepłacać.

Zapraszamy już teraz do sprawdzenia naszej pełnej oferty zaprezentowanej na stronie – każdy zlew kuchenny i umywalka są u nas precyzyjnie opisane i posiadają rysunki techniczne, co powoduje, że mogą Państwo łatwo sprawdzić ich wymiary i dopasować je do aranżacji wnętrza. W razie pytań pozostajemy także do Państwa pełnej dyspozycji – odpowiemy na nie wyczerpująco.

Darfor – Producent zlewozmywaków granitowych i umywalek dolomitowych

 

Zlewozmywaki granitowe

Umywalki dolomitowe

Brodziki

TOP